KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507154
nr 1550 7154
Oidentifierad konstnär. S. Fischer, stilleben. Signerad. Olja på duk, 665x87 cm, yttermått inklusive ram: 80x82 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 juli 2023
kl 19:07:20
3/7 19:02:20